To build jQuery, you need to have the latest Node.js/npm and git 1.7 or later. Earlier versions might work, but are not supported. For Windows, you have to download and install git and Node.js. OS X users should install Homebrew. Once Homebrew is installed, run brew install git to install git, and brew install node to install Node.js. Linux/BSD users should use their appropriate package managers to install git and Node.js, or build from source if you swing that way. Easy-peasy. Special builds can be created that exclude subsets of jQuery functionality. This allows for smaller custom builds when the builder is certain that those parts of jQuery are not being used. For example, an app that only used JSONP for $.ajax() and did not need to calculate offsets or positions of elements could exclude the offset and ajax/xhr modules. Any module may be excluded except for core, and selector. To exclude a module, pass its path relative to the src folder (without the .js extension). Some example modules that can be excluded are: Note: Excluding Sizzle will also exclude all jQuery selector extensions (such as effects/animatedSelector and css/hiddenVisibleSelectors). The build process shows a message for each dependent module it excludes or includes. As an option, you can set the module name for jQuery's AMD definition. By default, it is set to "jquery", which plays nicely with plugins and third-party libraries, but there may be cases where you'd like to change this. Simply set the "amd" option: For questions or requests regarding custom builds, please start a thread on the Developing jQuery Core section of the forum. Due to the combinatorics and custom nature of these builds, they are not regularly tested in jQuery's unit test process. The non-Sizzle selector engine currently does not pass unit tests because it is missing too much essential functionality.

AMGEN firmasının bu seneki dönem toplantısında Aikido teması ile Oğuzhan Başkurt Sensei özel bir motivasyon eğitimi verdi. ”Görevimiz Tehlike” eğitimde şirket çalışanlarının başarıya ulaşabilmesi için bilmesi ve yapması gerekenler Japon Savaş Sanatları perspektifi ile katılımcılara anlatıldı.

”Şirketler için Başarı” eğitiminde şirket çalışanlarına yeniliklere açık. azimli, çalışkan, teknik donanımı çok güçlü ve esnek düşünce yapısına sahip olabilme misyonu verilmesi amaçlanmaktadır. AMGEN firmasının tüm çalışanları verilen görevleri başarı ile tamamlayarak aynı zamanda farklı bakış açılarını da tecrübe etmiş oldular.

 

Amgen Mustafa Nevzat İlaç Sanayi’nin Satın Alınması İşlemini Tamamladı
ABD’li biyoteknoloji şirketi Amgen, bu satın alma ile Türkiye ve stratejik önem taşıyan bölge ülkelerinde büyümeyi hedefliyor.

THOUSAND OAKS/İSTANBUL (12 Haziran 2012) – Amgen (NASDAQ:AMGN) bugün özel bir Türk ilaç şirketi olan Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.’nin yüzde 99’dan fazla hissesinin satınalımının tamamlandığını duyurdu. Tamamı peşin olarak gerçekleştirilen bu işlem; Amgen’in büyük, hızlı büyüyen ve gelişmekte olan Türkiye ile çevresindeki öncelikli pazarlarda varlığını önemli ölçüde arttıracak. Satınalma ilk olarak 25 Nisan’da açıklandı.

Amgen hakkında…

Amgen, insana yönelik inovatif terapötik (tedavi edici) ürünler icat etmekte, geliştirmekte ve tedarik etmektedir. Biyoteknoloji dalında 1980 yılından beri bir öncü olan Amgen, modern bilimin; güvenli ve etkili ilaçların laboratuvardan üretim tesisine, oradan hastaya ulaştırılmasına dair vermiş olduğu sözü benimseyen ilk şirketlerden biri olmuştur. Amgen’in terapötik ürünleri, tıbbın işleyiş biçimine yön vermiş, dünya genelinde milyonlarca insana kanser, böbrek hastalığı, romatoid artrit (romatizmal eklem iltihabı), kemik hastalıkları ve başka ciddi hastalıklarla mücadelede yardımcı olmuştur. Potansiyel yeni ilaçlardan oluşan ayrıntılı ve geniş çaplı çalışmaları ile Amgen, insanların yaşam standartlarını ciddi oranda iyileştirme amacına kendisini adamış bulunmaktadır. Çığır açan araştırmalarımız sayesinde ulaştığımız bilimsel seviye ve hayati önem taşıyan ilaçlarımız hakkında bilgi edinmek için, lütfen www.amgen.com adresini ziyaret ediniz. www.twitter.com/amgen adresinden de bizi takip edebilirsiniz.

Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*