BUDOMODE

Budomode  pratikte ve teoride bireylere ve kurumlara danışmanlık hizmetleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Alanında öncü şirketlere vizyon eğitimleri, https://es.medadvice.net/nulaslim toplantı konuşmacılığı, motivasyon ve uyum eğitimlerini vermektedir. Japon Savaş Sanatı Disiplinlerinden Aikido, Kendo, İaido ve Jodo’dan faydalanarak şirketlere ve çalışanlarına farklı bakış açılarını göstererek karşılaşılan problemlerde çözümler üretebilmelerini amaçlıyoruz.

Tüm eğitimlerimizde ve organizasyonlarımızda “etkin”, “uygulanabilir”, “farkındalık”, “özgünlük” ve “etik” ilkelerinden ödün vermeme misyonu ile yolumuza devam ediyoruz.

Turkcell, Google Türkiye, Aksigorta, Roche, Roche Diagnostic, Bilim İlaç, Anadolubank, Daikin, Türk-Telekom, Phlips, Mey, JCB İş makinaları (STFA), Amgen, Glaxo Smith Kline, FX World İstanbul, Radisson Blu, İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği), работа Invitel International, Dechatlon, Netbook Media eğitim verilen firmalardandır.

Oğuzhan Başkurt
Sensei

Oğuzhan Ulvi Başkurt; Sensei, Aikimode Aiki Akademi Kurucusu ve Baş Eğitmeni, Aikido 5. Dan.

Kenji Kumagai Shihan (7.Dan) tarafından onaylanan Yudansha sınavlarını başarıyla vererek, derecelerini Tokyo’daki Aikikai Foundation Aikido World Headquarters’dan (Dünya Aikido Merkezi) aldı. 2014 yılı itibari ile Aikido’dan sorumlu Federasyon tarafından 5.Dan derecesine terfi ettirilmiştir. Aynı zamanda Oğuzhan Sensei 5.Dan (5. derece siyah kuşak) derecesine sahip Türkiye’deki en genç Aikidokalardandır.

5000 den fazla bireye eğitim vermiş olup şu an Aikido 5, İaido 3.Dan, Kendo 2.Dan ve Jodo 2.Dan derecesine sahiptir. Türkiye’de aikido, iaido, jodo ve kendo olmak üzere 4 japon savaş disiplininde siyah kuşak derecesine sahip olan (Dan derecesi) ilk ve tek kişidir.

Oğuzhan Başkurt Sensei alanında öncü şirketlere vizyon eğitimleri, toplantı konuşmacılığı, motivasyon ve uyum eğitimlerini vermektedir. 2014-2015 yılları arasında Hava Harp Okulu’nun Savaş Sanatları Danışmanı ve Aikido eğitmenliği görevinde bulunmuştur.